پیشینه صنایع شیمیایی مرجان پیمان


صنایع شیمیایی مرجان پیمان، در ابتدا فعالیت خود را بصورت کارگاهی کوچک در تهران در سال 1344 شروع کرده و بعنوان اولین تولید کننده خمیر لوله در ایران تحت نام “خمیر لوله اباذر” و همچنین جزء پنج واحد اول تولید کننده چسب PVC در ایران شناخته می شود که با مدیریت مرحوم “اباذر حق نژاد” اداره میگردیده.

پس از بیست سال کسب تجربه و اعتبار و افزایش و گسترش فعالیت ها، اولین نقطه عطف صنایع شیمیایی مرجان پیمان در سال ۱۳۶۴ با انتقال کارگاه به خارج از شهر تهران (ابتدای جاده قدیم کرج) ثبت گردید. در این دوره علاوه بر تولید محصولات قبل، تولیدات رنگ، چسب و انواع تینرها را نیز به فعالیت های خود اضافه کرده و با سطح سازمانی بالاتر بعنوان یک واحد صنعتی متوسط تحت عنوان “چسب اباذر” ادامه کار داد.

پس از چندین سال و عملی شدن طرح انتقال فعالیت های صنعتی به خارج از شهرها و راه اندازی شهرک صنعتی شمس آباد در جنوب تهران، دومین نقطه عطف این شرکت در جابجایی کارخانه رقم خورد. در این دوره با ارتقا سطح فعالیت های کارخانه، رسمی بخشی سازمانی در سطح ملی به نام “صنایع شیمیایی مرجان پیمان” در سال ۱۳۷۶ و تاسیس کارخانه تولید مواد آلی، در زمینه تولید برخی مواد اولیه مورد نیاز صنایع گوناگون در زمینه رنگ سازی، رزین سازی، سم سازی، چرم سازی، لاستیک سازی، صنایع دارویی و بهداشتی و… فعالیت خود را ادامه داده است.

اکنون پس از نیم قرن فعالیت و کسب دانش تجربی و علمی مفید در تعامل با مراکز و مراجع علمی، پژوهشی، مدیریتی، برخی تشکل های صنفی و تخصصی ذیربط و با توجه به اینکه این واحد صنعتی توانسته است در نیمه دوم سال ۹۴ سیستم مدیریتی یکپارچه (کیفیت، محیط زیست، ایمنی و بهداشت حرفه ای) را در سطوح جهانی و برابر با ساتانداردهای بین المللی مستقر و جاری کند. حال صنایع شیمیایی مرجان پیمان در حال رسیدن به نقطه عطف سوم خود در ابعاد جهانی و برون مرزی برای صادرات محصولات با کیفیت خود با امید به پروردگار می باشد.

چشم انداز

صنایع شیمیایی مرجان پیمان بعنوان یکی از پیشروترین شرکت ها در زمینه تولیدات مواد شیمیایی در راستای ارتقا سطح کیفیت و هماهنگی بیشتر محصولات با محیط زیست برای جلوگیری از ازبین رفتن این سرمایه ملی، اقدام به انجام فعالیت هایی در این راستا نموده و امید است که بتوانیم در زمان کوتاهی به این مهم دست پیدا کنیم.

همچنین این شرکت برای افزایش بیش از پیش سهم بازار خود تولیدات خود را با بهترین کیفیت موجود در بازار عرضه می کند.

فعالیت های بین المللی نیز با تعامل با اتاق های بازرگانی در حال انجام و افزایش بیش از پیش می باشد.

توانمندی ها


صنایع شیمیایی مرجان پیمان با بهره مندی از کارشناسان خبره و تکنولوژی های به روز و مدرن، هر روزه با توانمندی های بیشتری در عرصه تولید مواد شیمیایی در بازارهای داخلی و خارجی در حال رقابت می باشد و پیشرفت های بزرگی را تا به امروز به چشم دیده.

گواهینامه ها

OHSAS 18001-2007

OHSAS 18001-2007

ISO14001-2004

ISO14001-2004

گواهینامه QMS

گواهینامه QMS

گواهینامه iso14001:2015

ISO 14001-2015

ISM

گواهینامه ISM

سوالات متداول

بله ما به تمامی نقاط ایران ارسال و فروش داریم. فقط برای سفارش محصولات خود باید با واحد فروش تماس بگیرید و یا فرم سفارش را پر کنید تا کارشناسان ما با شما در اسرع وقت تماس بگیرند.

مشاوره که توسط مدیران با تجربه کاری چند دهه در زمینه تولید، پخش و صادرات محصولات پتروشیمی صورت میگیرد، بصورت رایگان بوده و در تمامی زمینه ها این خدمات به شما ارائه میگردد.

اگر شماهم سوالی در ارتباط با مجموعه دارید لطفا فرم زیر را پر کنید.