صنایع شیمیایی مرجان پیمان

خانه

محصولات

سفارش

تماس

درباره

درباره ما

این واحد صنعتی فعالیت های خود را بصورت کارگاهی کوچک در داخل شهر تهران از سال ۱۳۴۴ هجری شمسی آغاز کرده است. اولین تولید کننده خمیر لوله ایران (تحت نام “خمیر لوله اباذر”) و همچنین جزء پنج واحد اول تولید کننده چسب PVC  در ایران می باشد که با مدیریت مرحوم اباذر حق نژاد اداره می گردید.
پس از بیست سال کسب تجربه و اعتبار و با گسترش فعالیت ها ، اولین نقطه عطف روند کاری خود را از سال ۱۳۶۴ با انتقال آن کارگاه به خارج از شهر تهران ( ابتدای جاده قدیم کرج) تجربه کرد. در این دوره علاوه بر محصولات قبلی، تولیدات رنگ ، چسب و انواع تینر را نیز به فعالیت های خود افزوده و با سطح سازمانی بالاتر بعنوان یک واحد صنعتی متوسط تحت نام “چسب اباذر”  ادامه کار داد.
بیش از دو دهه بعد؛ با اجرایی شدن طرح انتقال فعالیت های صنعتی از داخل شهرها به شهرک های صنعتی و همزمان با راه اندازی شهرک صنعتی شمس آباد در جنوب تهران ، این واحد صنعتی توانست؛ دومین نقطه عطف سازمانی خود را شکل دهد. در این دوره شاهد ارتقاء حوزه کاری فعالیت ها ، رسمیت بخشی سازمانی در سطح ملی بعنوان شرکت سهامی خاص ، انتقال به شهرک صنعتی شمس آباد ، تأسیس کارخانه تولیدی برخی مواد شیمیایی (آلی) بوده ایم؛ که از تاریخ ۱۳۷۶/۳/۲۸ تحت عنوان ” شرکت صنایع شیمیایی مرجان پیمان ” در زمینه تولید برخی مواد اولیه مورد نیاز صنایع گوناگون در زمینه رنگ سازی، رزین سازی، سم سازی، چرم سازی، لاستیک سازی، صنایع دارویی و بهداشتی، افزودنی ها و … ، فعالیت های خود را ادامه داده است.

چرا مرجان پیمان؟

صنایع شیمیایی مرجان پیمان با دارا بودن شاخص های مهمی همچون؛ مدارک معتبر بین المللی و همچنین داشتن برترین متخصصان فروش میتواند بهترین تامینن کننده مواد شیمیایی شمت در هرجای ایران باشد.

در صنایع شیمیایی مرجان پیمان، ما تلاش بر این داریم که محصولات با قیمت مناسب و در سریعترین زمان ممکن به دست شما عزیزان برسد و داشتن کیفیتی بی‌نظیر در تولید محصولات می‌توانیم اطمینان دهیم که رضایت شما را جلب خواهیم کرد.

اهداف و چشم انداز ها

هم اینک؛ پس از نیم قرن فعالیت و کسب دانش تجربی مفید در تعامل با مراکز و مراجع علمی/ پژوهشی/ مدیریتی و برخی تشکل های صنفی/ تخصصی ذیربط و با توجه به اینکه این واحد صنعتی توانسته است در نیمه دوم سال ۱۳۹۴ سیستم های مدیریتی یکپارچه ( کیفیت ، محیط زیست و ایمنی و بهداشت حرفه ای ) را مطابق با استانداردهای بین المللی در سطح سازمان استقرار داده و جاری نماید .  حال از ابتدای سال ۱۳۹۵ سومین نقطه عطف سازمانی خود را با توکل بر خدای مهربان آغاز نموده و بر این باوریم تا ضمن اعمال تغییراتی بنیادین در حوزه های ستادی و اجرایی جهت توانمندسازی سازمان متبوع در راستای استانداردهای ملی و بین المللی، بطور مستمر ارتقاء توانایی های کیفی و کمی برای تولیدی ایمن و پایدار  را در این مسیر و مرحله ، طبق برنامه ریزی های انجام شده و هدف‌مند دنبال کنیم.

انتقادات و پیشنهادات شما

فرم سفارش